21
3.7
Hiçbirşey boşuna yaşanmamıştır diye inanmazsam nasıl yaşarım. Birgün daha bitti ama yarın yeni birgün diye inanmazsam nasıl yaşarım. DELİ KIZIM UYAN-2
Puan:
 Puan Ver
Gönderen:

2
5.0
Semanın kapılarının açılıp, Allah'ın rahmetinin sağnak sağnak yağdığı bu gece damlaların sizi de sırılsıklam etmesi dileğiyle Kandiliniz mübarek olsun.
Puan:
 Puan Ver
Kategori:
Gönderen:

0
0.0
Yakınlık ne mekanda nede zamandadır. Bayramlarda aklına gelenler yakın olduklarındır. Bayramınız kutlu yakınlarınız daima yanınızda olsun.
Puan:
 Puan Ver
Kategori:
Gönderen:

5
3.0
Beyaz bir gül gönderiyorum. Yaprağında mutluluk dalında saygı kokusunda "Muhammed" renginde nur var. Kalbin nurla dolsun bayramın kutlu olsun.
Puan:
 Puan Ver
Kategori:
Gönderen:

3
4.0
Bahar gülde, vefa dostta güzeldir. Saygıyla sevginin, mutlulukla sevincin buluştuğu nice bayramlara. Bayramınız kutlu olsun.
Puan:
 Puan Ver
Kategori:
Gönderen:

1
1.0
Yine rahman unutmadı bunca günaha mukabil bizi. Bu gece tertemiz bir sine ile çıkmak huzura. Saatler gece, dakikalar gece. Bu gecelerden mahrum etmesin rahman. Kandiliniz mübarek olsun.
Puan:
 Puan Ver
Kategori:
Gönderen:

2
4.5
Yürek dikene konsa kanımız dosta gider, Güller vuslatı ansa canımız dosta gider, Kandil bir başka olur sevda bereketiyle, sevgiler dua olur dualar dosta gider.
Puan:
 Puan Ver
Kategori:
Gönderen:

0
0.0
İslam'ın nurlu yüzü kalbine dolsun. Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun. Günleriniz mutluluk , gönlünüz saadet dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.
Puan:
 Puan Ver
Kategori:
Gönderen:

0
0.0
Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede, dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.
Puan:
 Puan Ver
Kategori:
Gönderen:

5
4.0
Çöl bir gül mekanıydı. Gül mevsimiydi o gece. Açmıştı gülünü güllerin sultanı amine. Üç aylar ve kandiliniz mübarek olsun.
Puan:
 Puan Ver
Kategori:
Gönderen:

Oylama sistemi XD Link Directory'e aittir. Tarafımdan türkçeleştirilmiş ve değiştirilmiştir. 
Arkadaşlık  gülmek için mutlu olmayi bekleme belki mutluluk gülüşünde saklidir sakin aglama belki bir yerlerde senin birtek gülüşün için yaşayan biri vardir
Aşk  Bir Insanin Idealleri Olmali, Sonsuzluk Gibi. Bir Insanin Özlemleri Olmali, Ümitle Açan Çiçekler Gibi. Bir Insanin Bir Tanesi Olmali, Bendeki Sen Gibi...
Mübarek Gece  Semanın kapılarının açılıp, Allah'ın rahmetinin sağnak sağnak yağdığı bu gece damlaların sizi de sırılsıklam etmesi dileğiyle Kandiliniz mübarek olsun.
Mübarek Gece  Yürek dikene konsa kanımız dosta gider, Güller vuslatı ansa canımız dosta gider, Kandil bir başka olur sevda bereketiyle, sevgiler dua olur dualar dosta gider.
Şarkı Sözleri  Her taraf ayaz gönlum yangin yeri, bir kipirti var icimde seni gördugumden beri, getirebilseydim o gunu geri yolumu degistirir görmezlikten gelirdim seni..
Şarkı Sözleri  Hiçbirşey boşuna yaşanmamıştır diye inanmazsam nasıl yaşarım. Birgün daha bitti ama yarın yeni birgün diye inanmazsam nasıl yaşarım. DELİ KIZIM UYAN-2
Mübarek Gece  Semanın kapılarının açılıp, Allah'ın rahmetinin sağnak sağnak yağdığı bu gece damlaların sizi de sırılsıklam etmesi dileğiyle Kandiliniz mübarek olsun
Bayram  Yakınlık ne mekanda nede zamandadır. Bayramlarda aklına gelenler yakın olduklarındır. Bayramınız kutlu yakınlarınız daima yanınızda olsun.
Bayram  Beyaz bir gül gönderiyorum. Yaprağında mutluluk dalında saygı kokusunda "Muhammed" renginde nur var. Kalbin nurla dolsun bayramın kutlu olsun.
Bayram  Bahar gülde, vefa dostta güzeldir. Saygıyla sevginin, mutlulukla sevincin buluştuğu nice bayramlara. Bayramınız kutlu olsun.

Bilgilendirme

Sitede bulunan paylaşım, dosya, bağlantılar her ne kadar tarafımdan yapılmış olsa da bazıları farklı istelerden esinlenmiş, alıntılanmış olabilir. Eğer sitede gördüğünüz bir paylaşımın size ait olduğunu düşünüyorsanız lütfen bana e-posta atmaktan çekinmeyin. En kısa sürede ilgileneceğimden şüpheniz olmasın

Habitat Templates  : shutterstock.com

İletişim Bilgilerim

Telefon:
Eposta: info@enginsari.com
Website: www.enginsari.com

YEDİEYLÜL İLKOKULU
Camiatik Mah. Güneş Sok.No:22
Kuşadası / Aydın, TÜRKİYE